Водіння у нетверезому стані та відповідальність - адвокат Богдан Глядик - АвтоЮрист

1 Просмотры
Издатель
Водіння у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння однозначно є одним з найважчих порушень у сфері безпеки дорожнього руху.

За найважче правопорушення, передбачена й найжорсткіша відповідальність: штраф від 10.2 тис. до 40.8 тис. грн. і обов'язкове позбавлення водійських прав на рік, три або десять років.

Однак, в Раді вирішили, що потрібно щось змінювати в цьому напрямку і спочатку ввели кримінальну відповідальність за таке порушення, через два дні кримінальну відповідальність скасували, а ще через тиждень прийняли в першому читанні законопроект, який власне не підвищив відповідальність за кермування у стані сп'яніння.

Більш детально про те, що прийняли депутати читайте в серії статтей у нас на сайті, перша і посилання на наступні тут - http://glyadyk.com.ua/blog/2020/07/14/vidpovidal-nist-za-keruvannia-avto-u-stani-sp-ianinnia-po-novomu-po-staromu-chy-shche-iakos/

Партнер юридичної компанії АвтоЮрист, адвокат Богдан Глядик разом з 5 каналом розбирали, яка відповідальність передбачена за керування у стані сп'яніння та за відмову пройти огляд на стан сп'яніння сьогодні, що пропонують народні депутати та як водій може уникнути будь якої відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачає стаття 130 КУпАП.

________________________________________
Слідкуй за нашими соціальними мережами (там багато всякого):
Інстаграм - https://www.instagram.com/AutoYrist/
Фейсбук - https://www.fb.com/AutoYrist
Телеграм АвтоЮрист - https://t.me/AutoYrist

Наш сайт - http://glyadyk.com.ua

т. 067 157-24-14 (тут же Telegram, WhatsApp, Viber), 093 602-83-47, 095 120-42-32
Skype: AutoYrist.Kiev

АвтоЮрист Богдан Глядик:

- адвокат по ДТП (кримінальні справи (ст. 286 КК, ДТП з потерпілими), адміністративні справи (ст. 124 КУпАП, ДТП без потерпілих)
- справи про повернення водійських прав
- оскарження штрафів за порушення ПДР
- захист прав автовласника споживача (відносини із продавцем авто, СТО, мийки, страхові компанії, банки тощо)
- справи про стягнення матеріальної і моральної шкоди
- реєстрація, перереєстрація транспортних засобів, переобладнання, тюнінг тощо
Категория
Банкротство физ лиц
Комментариев нет.